KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2022-08-10 17:20:44

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSDKONTAKT TELEFONICZNY
EuroeuroEUROstrów Wlkp.62 / 738 11 74
Wielka BrytaniafuntGBPKalisz62 / 757 49 76
SzwajcariafrankCHF4,78004,8400
KanadadolarCAD3,51503,5700
AustraliadolarAUD3,18003,2400
DaniakoronaDKK0,624006325
SzwecjakoronaSEK0,44610,4531
NorwegiakoronaNOK0468204742
CzechykoronaCZK0,19000,1970
WęgryforintHUF0,01180,0138
ChorwacjakunaHRK0,63500,6550
BułgarialewBGN2,45002,5900
UkrainahrywnaUAH0,09500,1150
RosjarubelRUB0,04500,0700
TurcjaliraTRY0,27500,3500
Euro euro.bo.EUR3,20004,3500
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00005,0000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,60004,0000
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1700

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4

  • img
  • img
  • img