KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2022-06-27 17:00:53

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSDKONTAKT TELEFONICZNY
EuroeuroEUROstrów Wlkp.62 / 738 11 74
Wielka BrytaniafuntGBPKalisz62 / 757 49 76
SzwajcariafrankCHF4,60004,6600
KanadadolarCAD3,40503,4550
AustraliadolarAUD3,04003,0900
DaniakoronaDKK0,626006320
SzwecjakoronaSEK0,43520,4412
NorwegiakoronaNOK0446504525
CzechykoronaCZK0,18720,1932
WęgryforintHUF0,01160,0135
ChorwacjakunaHRK0,63500,6550
BułgarialewBGN2,43002,5300
UkrainahrywnaUAH0,11000,1250
RosjarubelRUB0,05000,0780
TurcjaliraTRY0,28000,3800
Euro euro. bilon.EUR3,50004,5000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00005,0000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,60004,0000
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1700

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4

  • img
  • img
  • img