KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2022-12-07 17:13:44

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSDKONTAKT TELEFONICZNY
EuroeuroEUROstrów Wlkp.62 / 738 11 74
Wielka BrytaniafuntGBPKalisz62 / 757 49 76
SzwajcariafrankCHF4,73004.7900
KanadadolarCAD3,25003,3200
AustraliadolarAUD2,97003,0400
DaniakoronaDKK0,610006250
SzwecjakoronaSEK0,42600,4320
NorwegiakoronaNOK0441004510
CzechykoronaCZK0,18930,1973
WęgryforintHUF0,01120,0132
BułgarialewBGN2,36002,5600
UkrainahrywnaUAH0,10100,1210
RosjarubelRUB0,05000,0700
TurcjaliraTRY0,24900,3350
Euro euro.bo.EUR3,30004,3000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00005,0000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,60004,0000
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1700

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4

  • img
  • img
  • img