KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-04-13 16:47:40

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,81003.8600
EuroeuroEUR4.54504,5750
Wielka BrytaniafuntGBP5,22505,2700
SzwajcariafrankCHF4,12504,1750
KanadadolarCAD3,01003,0600
AustraliadolarAUD2,88002,9300
DaniakoronaDKK0,60950,6155
SzwecjakoronaSEK0,44400,4490
NorwegiakoronaNOK0,44500,4510
CzechykoronaCZK0,17270,1785
WęgryforintHUF0,01240,0139
ChorwacjakunaHRK0,59000,6300
BułgarialewBGN2,28002,4200
UkrainahrywnaUAH0,12500,1450
RosjarubelRUB004500,0580
SzkocjafuntSCP4,20004,7000
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,50004,6500
Szwajcariafrank bilon.CHF2,55003,6500
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1650

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4