KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2022-10-06 09:37:40

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSDKONTAKT TELEFONICZNY
EuroeuroEUROstrów Wlkp.62 / 738 11 74
Wielka BrytaniafuntGBPKalisz62 / 757 49 76
SzwajcariafrankCHF4,95505,0100
KanadadolarCAD3,55803,6080
AustraliadolarAUD3,14703,1970
DaniakoronaDKK0,644006500
SzwecjakoronaSEK0,44100,4460
NorwegiakoronaNOK0460004650
CzechykoronaCZK0,19400,1995
WęgryforintHUF0,01140,0134
ChorwacjakunaHRK0,61000,6600
BułgarialewBGN2,44002,5900
UkrainahrywnaUAH0,10200,1150
RosjarubelRUB0,04000,0700
TurcjaliraTRY0,27000,3500
Euro euro.bo.EUR3,30004,3000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00005,0000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,60004,0000
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1700

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4

  • img
  • img
  • img