KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-02-25 15:12:27

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,63503,7900
EuroeuroEUR4.45004,5850
Wielka BrytaniafuntGBP5,15005,2900
SzwajcariafrankCHF4,01504,1800
KanadadolarCAD2,87003,0250
AustraliadolarAUD2,88003,0300
DaniakoronaDKK0,59500,6120
SzwecjakoronaSEK0,43700,4540
NorwegiakoronaNOK0,43100,4480
CzechykoronaCZK0,16800,1820
WęgryforintHUF0,01200,0145
ChorwacjakunaHRK0,57000,6400
BułgarialewBGN2,12002,3700
UkrainahrywnaUAH0,12000,1400
RosjarubelRUB004350,0600
SzkocjafuntSCP4,20004,7000
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,50004,6500
Szwajcariafrank bilon.CHF2,55003,6500
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1650

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4