KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-06-17 16:19:55

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,79003.8350
EuroeuroEUR4.53004,5550
Wielka BrytaniafuntGBP5,29005,3250
SzwajcariafrankCHF4,13004,1800
KanadadolarCAD3,04003,1000
AustraliadolarAUD2,85002,9000
DaniakoronaDKK0,60600,6130
SzwecjakoronaSEK0,44300,4495
NorwegiakoronaNOK0,44000,4490
CzechykoronaCZK0,17500,1795
WęgryforintHUF0,01260,0135
ChorwacjakunaHRK0,61000,6250
BułgarialewBGN2,31002,4200
UkrainahrywnaUAH0,12700,1450
RosjarubelRUB004600,0560
SzkocjafuntSCP4,20004,7000
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,60004,5000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,55003,9500
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1695

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4