KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-01-18 16:32:31

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USADolarUSD3,73503,7900
EuroeuroEUR4.51004,5500
Wielka BrytaniafuntGBP5,06505,1150
SzwajcariafrankCHF4,19304,2390
KanadadolarCAD2,91502,9550
AustraliadolarAUD2,86002,9000
DaniakoronaDKK0,60550,6115
SzwecjakoronaSEK0,44310,4491
NorwegiakoronaNOK0,43110,4381
CzechykoronaCZK0,17050,1750
WęgryforintHUF0,01220,0137
ChorwacjakunaHRK0,58500,6190
BułgarialewBGN2,26002,3900
UkrainahrywnaUAH0,12550,1380
RosjarubelRUB004500,0550
SzkocjafuntSCP4,20004,7000

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4