KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-05-14 17:10:50

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,72003.7700
EuroeuroEUR4.51004,5350
Wielka BrytaniafuntGBP5,23005,2700
SzwajcariafrankCHF4,11504,1700
KanadadolarCAD3,05703,0970
AustraliadolarAUD2,87202,9120
DaniakoronaDKK0,60500,6110
SzwecjakoronaSEK0,44300,4490
NorwegiakoronaNOK0,44700,4530
CzechykoronaCZK0,17520,1795
WęgryforintHUF0,01250,0136
ChorwacjakunaHRK0,59800,6280
BułgarialewBGN2,28002,4200
UkrainahrywnaUAH0,12700,1430
RosjarubelRUB004500,0580
SzkocjafuntSCP4,20004,7000
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,50004,9500
Szwajcariafrank bilon.CHF2,55003,9500
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1695

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4