KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2023-02-02 17:20:23

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSDKONTAKT TELEFONICZNYY
EuroeuroEUROstrów Wlkp.62 / 738 11 74
Wielka BrytaniafuntGBPKalisz62 / 757 49 76
SzwajcariafrankCHF4,67004.7300
KanadadolarCAD3,18503,2350
AustraliadolarAUD3,00703,0570
DaniakoronaDKK0,615006330
SzwecjakoronaSEK0,40800,4160
NorwegiakoronaNOK0423004320
CzechykoronaCZK0,19300,1985
WęgryforintHUF0,01170,0132
BułgarialewBGN2,35002,4900
UkrainahrywnaUAH0,10100,1150
RosjarubelRUB0,00000,0000
TurcjaliraTRY0,23000,3300
Euro euro.bo.EUR3,20004,5000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,50005,0000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,60004,1600
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1700

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4

  • img
  • img
  • img