KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2019-08-24 10:23:08

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USADolarUSD3,92003,9550
EuroeuroEUR4,35004,3800
Wielka BrytaniafuntGBP4,79504,8350
SzwajcariafrankCHF4,01004,0500
KanadadolarCAD2,93002,9760
AustraliadolarAUD2,630026790
DaniakoronaDKK0,58250,5875
SzwecjakoronaSEK0,40400,4095
NorwegiakoronaNOK0,43500,4395
CzechykoronaCZK0,16770,1730
WęgryforintHUF0,01330,0139
ChorwacjakunaHRK0,59700,6090
BułgarialewBGN2,23502,3050
UkrainahrywnaUAH0,14800,1680
RosjarubelRUB0,05300,0620
SzkocjafuntSCP4,01004,8500

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4