KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2019-09-14 09:34:16

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USADolarUSD3,90003,9350
EuroeuroEUR4,31004,3300
Wielka BrytaniafuntGBP4,84204,8750
SzwajcariafrankCHF3,93303,9780
KanadadolarCAD2,92502,9900
AustraliadolarAUD2,655027100
DaniakoronaDKK0,57600,5820
SzwecjakoronaSEK0,40300,4080
NorwegiakoronaNOK0,43250,4400
CzechykoronaCZK0,16640,1730
WęgryforintHUF0,012950,01375
ChorwacjakunaHRK0,58900,6060
BułgarialewBGN2,22002,3100
UkrainahrywnaUAH0,15200,1670
RosjarubelRUB0,05300,0660
SzkocjafuntSCP4,01004,8500

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4