KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-10-22 17:55:13

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,94003.9850
EuroeuroEUR4,58504,6100
Wielka BrytaniafuntGBP5,43005,4650
SzwajcariafrankCHF4,29004,3450
KanadadolarCAD3,17503,2200
AustraliadolarAUD2,93002,9700
DaniakoronaDKK0,61500,6200
SzwecjakoronaSEK0,45750,4625
NorwegiakoronaNOK0,46800,4750
CzechykoronaCZK0,17620,1822
WęgryforintHUF0,01250,0135
ChorwacjakunaHRK0,60500,6350
BułgarialewBGN2,31002,4400
UkrainahrywnaUAH0,13500,1580
RosjarubelRUB004800,0580
SzkocjafuntSCP
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00504,9900
Szwajcariafrank bilon.CHF2,59003,9900
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1695

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4