KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-08-02 10:58:37

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,82503.8750
EuroeuroEUR4,54004,5700
Wielka BrytaniafuntGBP5,32005,3500
SzwajcariafrankCHF4,22004,2690
KanadadolarCAD3,05503,0950
AustraliadolarAUD2,80102,8410
DaniakoronaDKK0,60950,6150
SzwecjakoronaSEK0,44250,4485
NorwegiakoronaNOK0,43000,4420
CzechykoronaCZK0,17610,1810
WęgryforintHUF0,01260,0135
ChorwacjakunaHRK0,62000,6350
BułgarialewBGN2,36002,4500
UkrainahrywnaUAH0,12800,1500
RosjarubelRUB004700,0570
SzkocjafuntSCP4,20004,7000
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP3,60004,5000
Szwajcariafrank bilon.CHF2,55003,9500
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1695

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4