KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2019-10-19 09:21:11

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USADolarUSD3.83003.8800
EuroeuroEUR4,27004,2880
Wielka BrytaniafuntGBP4.930049650
SzwajcariafrankCHF3.88003,9350
KanadadolarCAD2.90002,9550
AustraliadolarAUD2,60502,6570
DaniakoronaDKK0,57000,5760
SzwecjakoronaSEK0,39420,3997
NorwegiakoronaNOK0,41500,4250
CzechykoronaCZK0,16570,1720
WęgryforintHUF0,012820,0136
ChorwacjakunaHRK0,58000,6050
BułgarialewBGN2,18002,2800
UkrainahrywnaUAH0,15200,1670
RosjarubelRUB0,05300,0660
SzkocjafuntSCP4,01004,8500

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4