KANTOR WYMIANY WALUT KALISZ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Skup atrakcyjne ceny Sprzedaż

  • Ostrów Wielkopolski
    ul. Wrocławska 4, tel. 62 738 11 74
  • Kalisz
    ul. Górnośląska 18, tel. 62 757 49 76
  • Kontakt telefoniczny komórkowy
    Olek - 602 484 702, Krzysztof - 608 458 760

Aktualne kursy walut (ceny hurtowe)

Aktualizacja: 2021-09-24 15:38:26

Kursy nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaKupnoSprzedaż
USAdolarUSD3,91503.9600
EuroeuroEUR4,59004,6200
Wielka BrytaniafuntGBP5,35505,3950
SzwajcariafrankCHF4,23404,2830
KanadadolarCAD3,07503,1150
AustraliadolarAUD2,83002,8700
DaniakoronaDKK0,61550,6210
SzwecjakoronaSEK0,45050,4555
NorwegiakoronaNOK0,45170,4580
CzechykoronaCZK0,17800,1828
WęgryforintHUF0,01270,0137
ChorwacjakunaHRK0,61000,6350
BułgarialewBGN2,34002,4400
UkrainahrywnaUAH0,13200,1550
RosjarubelRUB004700,0570
SzkocjafuntSCP4,400051200
Euro euro. bilon.EUR3,20004,2000
Wielka Brytaniafunt bilon.GBP4,00504,9900
Szwajcariafrank bilon.CHF2,59003,9900
Czechykorona bilon.CZK0,11000,1695

Jak do nas dojechać?

Kalisz
Górnośląska 18

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 4